Metodiskās padomes sastāvs

  • Vladimirs Samohins – direktors
  • Ilze Krastiņa – direktora vietniece izglītības jomā
  • Sandra Bērziņa – direktora vietniece audzināšanas jomā, klašu audzinātāju MK vadītāja
  • Silvija Čevere – Tehnoloģijas un zinātņu pamati MK vadītāja
  • Signe Jana Rubīna – Cilvēks un sabiedrība MK vadītāja
  • Santa Ustinoviča – Sākumskolas MK vadītāja
  • Dzintra Germa-Lemese – Valoda un māksla MK vadītāja

Metodiskās komisijas

Sākumskolas MK

  • Santa Ustinoviča (MK vadītāja)
  • Sarmīte Krūmiņa
  • Linda Markusa-Ciematniece
  • Arta Bluķe
  • Agita Ziediņa
  • Sabīne Veisa
  • Antra Grabežova

MK „Tehnoloģijas un zinātņu pamati”

  • Silvija Čevere – matemātika
  • Aija Bluķe – matemātika
  • Vija Miķelsone – matemātika
  • Artūrs Ābols – ķīmija
  • Evija Miglāne – bioloģija
  • Elmārs Štekels – fizika
  • Līva Ālīte – informātika
  • Vita Spilberga – ģeogrāfija, dabaszinības

MK „Valoda un māksla”

  • Dzintra Germa-Lemese – angļu valoda
  • Sandra Bērziņa – latviešu valoda, literatūra, kulturoloģija
  • Ilze Krastiņa – angļu valoda
  • Ivars Sprudzāns – angļu valoda
  • Kaspars Trencis – mājturība un tehnoloģijas, tehniskā grafika
  • Marija Sprukule – mājturība un tehnoloģijas, mūzika
  • Inese Granovska – mūzika
  • Anna Paltere – latviešu valoda, literatūra
  • Iveta Barkāne – latviešu valoda, literatūra
  • Rasma Bogdanova – latviešu valoda, literatūra
  • Ināra Kovaļčuka – krievu valoda

MK „Cilvēks un sabiedrība”

  • Signe Jana Rubīna – vēsture, sociālās zinības
  • Vita Spilberga – ekonomika, sociālās zinības
  • Ilze Avotiņa – grāmatvedība, uzņēmējdarbības pamati, darba un saimnieciskās tiesības, tirgzinības
  • Līga Bērziņa – menedžments
  • Agita Kaļva – sports
  • Jānis Cīrulis – sports

Klašu audzinātāju MK

  • Sandra Bērziņa
  • Agita Ziediņa, 1.a
  • Sarmīte Krūmiņa, 1.b
  • Sabīne Veisa, 2.a
  • Arta Bluķe, 2.b
  • Santa Ustinoviča, 3.a
  • Linda Markusa – Ciematniece, 3.b
  • Antra Grabežova, 4.a
  • Agita Kaļva, 4.b
  • Silvija Čevere, 5.a
  • Signe Jana Rubīna, 5.b
  • Marija Sprukule, 6.a
  • Iveta Barkāne, 6.b
  • Ilze Krastiņa, 7.a
  • Ināra Kovaļčuka, 7.b
  • Aija Bluķe, 8.a
  • Vita Spilberga, 8.b
  • Arturs Ābols, 9.
  • Dzintra Germa – Lemese, 10. un 11.
  • Anna Paltere, 12.

Atbalsta komanda

  • Anita Brinka – pedagoga palīgs
  • Iveta Kupča – logopēds
  • Dzintra Kļava – speciālais pedagogs
  • Antra Grabežova – speciālais pedagogs
  • Erita Krēmere – bibliotēkas vadītāja
  • Iveta Freimane – sociālais pedagogs