talka 2019 kegumaskola featured

talka 2019 kegumaskola featuredLielā talka Ķeguma skolā notika jau ceturtdien – 25. aprīlī. Ikviens – liels vai mazs – pielika savu roku, lai skolas apkārtni vai arī kādu objektu novadā padarītu sakoptāku, tīrāku un skaistāku.

Tā 1. – 3. klašu skolēni grāba pērnās lapas skeitparka tuvumā, 4. klase sakopa tālāko stadiona galu abpus žogam, 5. klases ravēja plākšņu starpas skolas centrālajā laukumā, 8. klase sakārtoja stādījumu dobi pie karoga masta, 6.A klase turpināja rūpēties par savu puķu dobi pie skolas centrālās ieejas, bet 6.B izgrāba teritoriju aiz hokeja laukuma. Čakli skolas tuvumā strādāja arī 12. klase, jo viņu pienākums bija iestādīt daudzās atraitnītes dobēs pie skolas un kašpo podos zālienā. Darbs norisinājās arī skatuves dekorāciju noliktavā. To sakārtot palīdzēja 10. klases skolniece Krista Ģēģere un 12. klases skolēni Betija Samanta Šahnova un Andris Miltiņš. Ļoti lielu darbu paveica 9.A klases puiši Uldis Zirnītis, Rinalds Dargevičus, Kristiāns Jānis Līvs un Ernests Jargāns, kā arī 7.B klases skolēns Alans Naudiņš, kuri lauza plāksnes aiz skolas, lai būtu iespēja veidot āra laukumu jaunāko klašu skolēniem.

Atsevišķs stāsts ir par rūpīgo 7.AB un 9.AB klašu darbu notekūdeņu grāvja iztīrīšanā gar Siguldas šoseju no dzelzceļa līdz moto trasei, kā arī 11. klases sadarbību ar Ķeguma novada muzeju. Skolēni ne tikai sakopa tā teritoriju, bet piedalījās arī konkursā par Regīnu Ezeru un apciemoja rakstnieci vietējā kapsētā.

Ļoti lielu paldies sakām Džeinas Postnovas (3.A) un Laimas Postnovas (5.B) mammai par atraitnīšu stādu ziedošanu skolai, kā arī Viktorijas Ančukas (5.A) mammai par augsnes sagādāšanu puķu dobju veidošanai un stādīšanai.

Kopā īsā laikā paguvām daudz izdarīt, attīstījām savas darba iemaņas un guvām prieku par sava darba rezultātu.

Paldies visiem talciniekiem!

Sandra Bērziņa, direktora vietniece

Foto no talkas skatāmi galerijā.